5. EN İYİLER ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUGİAD EN İYİLER Ödül Komitesi, bölgesel, ulusal ve uluslararası kategorilerde, ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda başarısını kanıtlamış birbirinden değerli şahsiyet ve kurumları fark ettirmek adına üç aylık titiz bir çalışmanın sonucunda bu yılın SUGİAD EN İYİLER Ödülleri’ni ve kıymetli sahiplerini belirledi. Kamuoyunun ilgisini gün geçtikçe üzerine çeken ve ilgiyle takip edilen, yakın gelecekte ulusal bir organizasyona dönüşmesi amaçlanan bu törende de misafirler, geçmişte olduğu gibi yine renkli sahnelere, anlamlı konuşmalara tanık oldular.

Farklı kültürleri topraklarında özveriyle harmanlayan Sultanbeyli ilçesinin başta SUGİAD Başkanı, iş adamı Fatih YILMAZ olmak üzere tüm üye genç ve girişimci iş insanlarının büyük gayreti ve heyecanı, törenin her dakikasında hissedildi. Günümüz dünyasında ve coğrafyamızda iyiyi konuşmak, iyiliği omuzlamak, iyileri güçlendirmek, iyi olanı fark ettirmek dün olduğundan daha çok önemli. Bölgemizin ve ülkemizin en iyileri ile dünyamızın en iyilerini buluşturmayı hedefleyen Sultanbeyli Girişimci İş Adamları Derneği’nin himayesindeki SUGİAD EN İYİLER Ödülleri, tam olarak bu misyonu yerine getirmek için olağanüstü bir gayret ve enerjiyle hazırlanıyor. Sunuculuğunu Kadir ÇÖPDEMİR ’in yaptığı, bu yıl 5.si düzenlenen SUGİAD EN İYİLER Ödül Töreni’nde on beş ödül sahipleriyle buluştu.

Bölgesel kategoride;

EN İYİ ÖĞRENCİ: Beyzanur Yılmaz

EN İYİ SPORCU: Devrim Kazan

EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKET: Gökçelik Grup

EN KÖKLÜ MARKA: Viktoria Boya

EN ÇOK İHRACAT YAPAN KURUM: Next&Next Star markasına takdim edildi.

Ulusal kategoride ise;

EN İYİ GAZETECİ: Mehmet Akif Ersoy

EN İYİ HABER SUNUCUSU: Oya Çebi

EN İYİ SANATÇI: Bahadır Yenişehirlioğlu

EN İYİ SPORCU: Rıza Kayaalp

 EN İYİ DİJİTAL MEDYA PROGRAMCISI: Talha Gülören

EN İYİ HABER AJANSI: İHA – İhlas Haber Ajansı

TOPLUMSAL GELİŞİME EN İYİ KATKI: Gurbet Altay

Her yıl geleneksel olarak verilen;

ONUR ÖDÜLÜ: Serdar Gökhan

EMEK ÖDÜLÜ: Doktor Can Öztürk

VEFA ÖDÜLÜ: Şehit Hacı Duman

SUGİAD üyesi EMKA PROJE- İNŞAAT, IŞIK YAPI, YURT SÜRÜCÜ KURSU ve MUDAREBE GAYRİMENKÜL’ ün sponsorluğuyla düzenlenen tören, geniş katılımlı fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

5. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİ VİDEOSU

4. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİNDEN KARELER

4. EN İYİLER ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUGİAD EN İYİLER Ödül Komitesi, bölgesel, ulusal ve uluslararası kategorilerde, ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda başarısını kanıtlamış birbirinden değerli şahsiyet ve kurumları fark ettirmek adına üç aylık titiz bir çalışmanın sonucunda bu yılın SUGİAD EN İYİLER Ödülleri’ni ve kıymetli sahiplerini belirledi.
Kamuoyunun ilgisini gün geçtikçe üzerine çeken ve ilgiyle takip edilen, yakın gelecekte ulusal bir organizasyona dönüşmesi amaçlanan bu törende de misafirler, geçmişte olduğu gibi yine renkli sahnelere, anlamlı konuşmalara tanık oldular.
Farklı kültürleri topraklarında özveriyle harmanlayan Sultanbeyli ilçesinin başta SUGİAD Başkanı, iş adamı Ali Yavuz UÇAN olmak üzere tüm üye genç ve girişimci iş insanlarının büyük gayreti ve heyecanı, törenin her dakikasında hissedildi.
Günümüz dünyasında ve coğrafyamızda iyiyi konuşmak, iyiliği omuzlamak, iyileri güçlendirmek, iyi olanı fark ettirmek dün olduğundan daha çok önemli. Bölgemizin ve ülkemizin en iyileri ile dünyamızın en iyilerini buluşturmayı hedefleyen Sultanbeyli Genç İş Adamları Derneği’nin himayesindeki SUGİAD EN İYİLER Ödülleri, tam olarak bu misyonu yerine getirmek için olağanüstü bir gayret ve enerjiyle hazırlanıyor.
Sunuculuğunu SERDAR TUNCER’in yaptığı, bu yıl 4.sü düzenlenen SUGİAD EN İYİLER Ödül Töreni’nde on iki ödül sahipleriyle buluştu.

Bölgesel kategoride;
EN BAŞARILI SPORCU ÖDÜLÜ – Sporcu MEHMET ZEKİ KAYA’ya,
EN BAŞARILI ÖĞRENCİ ÖDÜLÜ – Öğrenci ELANUR MORKOÇ’a,
SİNEMA ÖDÜLÜ – Yönetmen ve Yapımcı SEYİD ÇOLAK’a,
EN İYİ YATIRIM ÖDÜLÜ – ATLASPARK markasına,
EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKET ÖDÜLÜ – SİMA CEPHE markasına takdim edildi.

Ulusal kategoride ise;
EN İYİ SPORCU ÖDÜLÜ – Sporcu ATAKAN YÜKSEL’e,
EN İYİ SUNUCU ÖDÜLÜ – Sunucu OYLUM TALU’ya,
EN İYİ HABERCİ ÖDÜLÜ – Muhabir BÜNYAMİN AYGÜN’e,
EN İYİ EKONOMİ PROGRAMI ÖDÜLÜ – Ekonomist ve Gazeteci CEM SEYMEN’e,
SANAT ÖDÜLÜ – Devlet Sanatçısı UMUT AKYÜREK’e takdim edildi.

Her yıl geleneksel olarak verilen;
VEFA ÖDÜLÜ – Doktor AHMET AYYILDIZ’a ve
EMEK ÖDÜLÜ – İş Adamı ORHAN KUMRU’ya takdim edildi.

SUGİAD üyesi 1001GRUP, SULTANBEYLİ ET VE BALIK RESTAURANT, GÖKÇELİK GRUP ve ATASOY İNŞAAT’ın sponsorluğuyla düzenlenen tören, geniş katılımlı fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

4. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİ VİDEOSU

4. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİNDEN KARELER

3. EN İYİLER ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUGİAD EN İYİLER Ödül Komitesi, bölgesel, ulusal ve uluslararası kategorilerde, ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda başarısını kanıtlamış birbirinden değerli şahsiyet ve kurumları fark ettirmek adına üç aylık titiz bir çalışmanın sonucunda bu yılın SUGİAD EN İYİLER Ödülleri’ni ve kıymetli sahiplerini belirledi.

Bölgesel Kategoride Yerli ve Milli Üretim
Cevşen Cam

Bölgesel Kategoride En Başarılı Genç Girişimci
Ramazan Yurtseven

Bölgesel Kategoride En Başarılı Sporcu
Ezgi Kaya

Bölgesel Kategoride En Başarılı Öğrenci
Evrim Sıla Akıllı

Bölgesel Kategoride En Çok Yatırım Yapan Marka
Berko İlaç

Ulusal Kategoride En İyi Gazeteci
Hakan Çelik

Ulusal Kategoride En İyi Haber Sunucusu
Nazlı Çelik

Ulusal Kategoride Teknoloji ve Girişimcilik
TECHNOPC

Vefa Ödülü
Gazi Yılmaz Arslan

Emek Ödülü
Prof. Dr. İbrahim Özkol

3. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİ VİDEOSU

3. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİNDEN KARELER

2. EN İYİLER ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUGİAD EN İYİLER Ödül Komitesi, bölgesel, ulusal ve uluslararası kategorilerde, ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda başarısını kanıtlamış birbirinden değerli şahsiyet ve kurumları fark ettirmek adına üç aylık titiz bir çalışmanın sonucunda bu yılın SUGİAD EN İYİLER Ödülleri’ni ve kıymetli sahiplerini belirledi.

Ulusal Kategoride
En Başarılı Ekonomi Programı
CNN TÜRK – PARAMETRE

Uluslararası Kategoride
Habercilik Ödülü
DAILY SABAH

Ulusal Kategoride
Inovasyon Ödülü
GEDIK HOLDING

Vefa Ödülü
MEHMET CEYLAN

Emek Ödülü
GÜLDEN OFLAZ

Emek Ödülü
AHMET EKŞİ

Bölgesel Kategoride
En Çok İstihdam
EKOL LOJISTIK

Bölgesel Kategoride
En Çok İhracat
LAFEM GIYIM

Bölgesel Kategoride
En Başarılı Sporcu
ADEM ÜNAL

Bölgesel Kategoride
Farkındalık Ödülü
POYRAZ ÖZER

Bölgesel Kategoride
En Başarılı Öğrenci Projesi
SABIHA GÖKÇEN MESLEKI VE TEKNIK ANADOLU LISESI

2. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİNDEN KARELER

1. EN İYİLER ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

SUGİAD EN İYİLER Ödül Komitesi, bölgesel, ulusal ve uluslararası kategorilerde, ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda başarısını kanıtlamış birbirinden değerli şahsiyet ve kurumları fark ettirmek adına üç aylık titiz bir çalışmanın sonucunda bu yılın SUGİAD EN İYİLER Ödülleri’ni ve kıymetli sahiplerini belirledi.

Sultanbeyli’nin en iyi spor kulüpleri
Sultanbeyli Belediyespor

Uzunderespor
Akça Spor Kulübü

Sultanbeyli’nin en iyi sivil toplum kuruluşları
Sultanbeyli Mülteci Derneği,

Ensar Vakfı Sultanbeyli Şubesi,
İHH Sultanbeyli Temsilciliği,
Sultanbeyli Anadolu Gençlik Şubesi,
İlim Yayma Cemiyeti Sultanbeyli Şubesi

 

Sultanbeyli’nin en iyi eğitim kurumu
Sultanbeyli Türk Telekom Anadolu Lisesi

Sultanbeyli’nin en başarılı sporcusu
Erol Yüksel Ortaokulu’ndan Zeynep Betül Yaman

Sultanbeyli’nin en iyi sağlık kuruluşları
Saygı Hastanesi

Ersoy Hastanesi

Sultanbeyli’nin en iyi alışveriş merkezi
Plato Alışveriş Merkezi

Atlas Park

1. EN İYİLER ÖDÜL TÖRENİNDEN KARELER