Hakkımızda

Tarihçemiz

Kurucumuz Davut SAĞDIÇ;  Erzincan’dan İstanbul’a geldiği 1983 yılında, su ürünlerinin merkezi olan Unkapanı – Kumkapı Balık Halinde madrabaz olarak balık sektörüne giriş yapmıştır. İstanbul’un çeşitli yerlerinde balık sektöründe en iyi şekilde hizmet vermiştir. Sırasıyla; 1985 yılında Beyoğlu Balık Pazarında ”Beyoğlu Balıkçısı” ismiyle kurduğu ilk işyerini, 1989 yılında  Kadıköy Kozyatağı’nda ”Çınaraltı Balıkçısı”, 1996 yılında Beykoz’da ”Paşabahçe Balıkçısı” isimleriyle balık sektöründeki ilerleyişini sürdürmüştür.

Davut Sağdıç, tecrübelerine tecrübe kattığı bu yirmi küsür yıllık zaman diliminin ardından edindiği bilgi ve tecrübeleri 2005 yılında kurduğu Özsağdıçlar Balıkçılık şirketinin çatısı altında toplamıştır. İkinci kuşaktan Zafer, Volkan ve Emrah Sağdıç kardeşlerin katılımıyla yenilenen yapısıyla profesyonel atılımlar gerçekleştirerek balık sektöründeki hizmet alanını genişletmiştir.

Firmamız 2006 yılında Sultanbeyli Et Balık Restoranı’nı evlere pişmiş et, balık ve diğer deniz ürünlerini sunmak üzere faaliyete geçirmiştir. Bünyesinde iki balık restoranı işletmekte ve balık satış reyonları bulundurmaktadır.

2010 Yılı itibariyle firmamız kurumsallaşma yolunda ilerleyişinde yükselmiştir. Deniz ürünlerinin sağlıklı nesillere ulaşmasını sağlayabilmek için ülkemizin birçok yerinden kurumsal tedarikçi iş ortaklarımızın da katılımıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışanlarımızı gelenekçi tarzımızdan ayrılmadan kendini yenileyen, insan odaklı hizmet mantığıyla yetiştirmekteyiz. Özsağdıçlar olarak; profesyonel otel, restoran ve catering firmalarının talepleri üzerine taze, dondurulmuş, füme, marine ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına başarıyla ulaştırmaya devam etmekteyiz.

Şirket Politikamız

Şirket içinde ve dışında, bütün kurumsal ilişkilerimizde en öncelikli değerimiz, dürüstlüktür. Sektörde emin adımlarda ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterimizin güvenini kazanmaya fazlasıyla önem veriyoruz. Kazandığımız bu güven ile işlerimize daha da sarılıyoruz. Bu güveni korumak için de büyük bir hassasiyet içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Özsağdıçlar olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satışında sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile kaliteli günlük balık satışlarımızı sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Doğru kalite/fiyat oranını geniş ürün yelpazesinde sunmak ve tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Markalar